SÚDÁN

Každý, kdo navštívil se Súdán, nikdy nebyl zklamaný ze zdejšího potápění. Naleznete zde nedotčené korálové útesy včetně světoznámého Shaab Rumi, kde  Cousteau prováděl své pokusy o tom, jak člověk může žít pod vodou.

 

Rudé moře v Súdánu je považováno za jedno z nejkrásnějších moří. Vykytuje se zde velké množství žraloků jako například šedý žralok, kladivoun, bílý ….., naleznete zde však i lokality s krásně zbarvenými  reefy, velkým množstvím ryb,  sasanky  a měkké korály. Ubytování ja zajištěno na luxusní lodi LUCY.

Fotografie z minulého roku, jsou ke shlédnutí zde…

 

 

M/Y LUCY

Lucy je 37 metrů dlouhá, luxusní loď, určená pro prožitek maximálního komfortu.  Má pohodlné klimatizované kabiny s vlastními koupelnami, čtecím světlem  a USB nabíjecími porty.
Součástí lodě je salonek, který je vybaven ultra HD televizí a ručně vyrobenými reproduktory. Samozřejmostí je chlazené čepované pivo, které Vás dokonale osvěží. Loď je vybavena nejrůznějšími stroji, jako například výrobník pitné vody, který produkuje až 8 000 litrů denně. Jídlo podávané třikrát denně, si vychutnáte v moderní jídelně.
UBYTOVÁNÍ
8 kajut v dolní palubě, 2 kajuty na hlavní palubě a 2 jednolůžkové kajuty, pro dohromady 22 lidí
Každá kabina má vlastní koupelnu, malou ledničku a klimatizaci

SPOLEČENSKÉ PROSTORY
Prostorný klimatizovaný salón je vybaven velkou TV a podává se zde čepované pivo.